فروشگاه اینترنتی مای سپنتا

فروشگاه اینترنتی مای سپنتا ، ورود
سال نو مبارک

 نوروز 1398 خجسته باد

 

 

 نو بهار است در ان کوش که خوش دل باشی 

 که بسی گل به دمد باز تو در گل باشی

 

من نگویم که کنون با که نشین چه بنوش 

که تو خود دانی اگر زیرک عاقل باشی 

 

چنگ در پرده همین می دهدت پند ولی 

وعظت آنگاه کند سود که قابل باشی 

 

در چمن هر ورقی دفتر حالی دگر است 

حیف باشد که ز کار همه غافل باشی

 

نقد عمرت ببرد غصه دنیا به گزاف 

گر شب و روز در این غصه مشکل باشی 

 

گر چه راهیست پر از بیم ز ما تا بر دوست 

رفتن آسان بود ار واقف منزل باشی 

 

حافظا گر مدد از بخت بلندت باشد 

صید آن شاهد مطبوع شمایل باشی

 

 

مدیریت فروشگاه آنلاین سپنتا فرارسیدن نوروز باستانی  و سال 1398 را به همه ی مردم ایران به ویژه مشتریان محترم این فروشگاه تبریک و تهنیت عرض می نماید، امید است سال جدید، سالی پر برکت توام با سلامتی و موفقیت برای عموم ملت عزیز ایران در پیش داشته باشیم.

مدیریت شرکت سپنتا در سال گذشته موفق به ایجاد و راه اندازی سایت سپنتا _ به نام مای سپنتا WWW.MYSEPANTA.COM _ شده است تا مشتریان محترم بتوانند به راحتی و بدون صرف وقت و هزینه گزاف خرید های خود را بصورت آنلاین با نازلترین قیمت انجام دهند. لازم به ذکر است که هزینه حمل خرید های بیش از 150000 تومان در شهر تهران بصورت کاملا رایگان است. علاوه بر امکان خرید آنلاین و آسان از وب سایت مای سپنتا، شرکت سپنتا با مشاوره رایگان تیم پشتیبانی فنی خود _ شامل مهدنسین کشاورزی و زراعت، مهندسین آبیاری و برق، دامپزشک و گیاه پزشک مجرب _  همیشه در کنار مصرف کنندگان محترم بوده است و به امید حق خواهد بود تا همیشه پشتیبان شما عزیزان چه در هنگام انتخاب محصول مناسب و چه بعد از خرید محصولات خود باشد. همچنین با انتشار مقالات مفید در ضمینه های مختلف علم کشاورزی و باغداری در سایت مای سپنتا اطلاعات مناسب در اختیار مراجعین محترم وب سایت قرار می گیرد. مدیریت فروشگاه در پی آن است که با توجه به بارش های کم در سالیان اخیر فرهنگ استفاده از آبیاری قطره ای را متداول نماید، لذا اقدام به تهیه و عرضه قطعات آبیاری قطره ای و کود های مفید برای رشد رویشی بیشتر گیاهان شما نموده است. استفاده از آبیاری قطره ای، مصرف آب، کود های شیمیایی و سموم کشاورزی را به مراتب کمتر از گذشته می کند. همچنین شما می توانید قبل از عزیمت به سفر های نوروزی به آسانی سیستم آبیاری قطره ای خود را اتوماتیک نمایید که در زمان غیبت شما در خانه گیاهان شما را آبیاری نمایند. 

امیداوریم در سال جدید به یاری شما عزیزان بتوانیم گره ای از مشکلات موجود در زمینه علم کشاورزی، باغبانی و دامی کشورمان را باز کنیم و بتوانیم گامی کوچک در پیشرفت هر چه بیشتر این بخش برداریم. سال خوشی را برایتان آرزو می کنیم.

نوروزتان همراه با شکفتن بهار آرزوهایتان مبارک باد

شما هم می توانید دیدگاهتان را بنویسید.

دیدگاه شما برای ما مهم است.

امتیاز کاربران به : سال نو مبارک

امتیاز
دیدگاه ها
۱۳۹۷/۱۲/۲۹

پدرام :

سال جديد و عيد نوروز ايرانى و باستانى تون شادباش و مبارك. سلامت و پيروز و سرحال باشيد.