فروشگاه اینترنتی مای سپنتا

فروشگاه اینترنتی مای سپنتا ، ورود
حقایقی در خصوص گیاهان آپارتمانی

گیاهانی که در داخل خانه رشد می کنند چیزی فراتر از یک گلدان سبز رنگ هستند.

 

رویش این نوع گیاهان که برای اولین بار در جنگل های بارانی و بیابان ها بوجود آمده اند، می تواند لذت زیادی را برای ما به ارمغان آورند. 

اما این فقط آغاز است - در اینجا موارد جالب دیگری در مورد گیاهان داخل خانه آورده شده است که باید بدانید. ·    

    آنها می توانند مواد شیمیایی سمی را مکش کنند.   

  ناسا دریافت که تعدادی از گیاهان داخل محیط ، مرطوب کننده ها را از هوا خارج می کنند ، که از جمله مواد سرطان زا شناخته شده اند.این تنها راهی نیست که آنها به ما کمک می کنند - مطالعات بیمارستان ها و مطب ها نشان می دهد که وجود گیاهان در واقع می تواند فشار خون را کاهش دهد و بهره وری را بهبود بخشد.با جستجوی در لیست گیاهانی که به عنوان پاک کننده هوا نامگذاری شده اند ، خوشنود خواهید شد که می توانید گیاهان محبوب این لیست را تهیه و در منزل خود نگهداری کنید.

 جذب مواد سمی

 

    بعضی گیاهان با حیوانات خانگی رابطه خوبی ندارند.

 گرچه گیاهان می توانند برای ما مفید باشند ، اما برای برخی حیوون خانگی ما سمی هستند. دکتر دیوید نک دامپزشک و مدیر کلینیک دامپزشکی می گوید: "هر گیاه توانایی این را دارد که تعدادی از سیستم های مختلف بدن را مسموم کند.

 

رابطه گیاهان و حیوانات

 

 گیاهان آپارتمانی می توانند مواد غذایی مورد نیاز جهت استفاده روزمره شما را تولید کنند.

گیاهانی که در محیط بسته نگهداری می شوند می توانند به ما در مورد اقلیم آب و هوای خانه هایمان بیاموزند آن ها به طرز شگفت آوری با محیط خارجی ارتباط برقرار می کنند.

اقلیم های کوچک - گرما ، رطوبت و جریان هوا در گوشه گوشه  مختلف خانه شما - می تواند به معنای تفاوت حیاتی بین رشد  گیاهان در محیط های مختلف باشد.

اگر گیاه شما غمگین به نظر می رسد ، قطع به یقین دلیلی برای این امر وجود دارد.

نگهداری آنها دقیقا به سادگی گیاهانی در فضای باز میرویند هستند با این تفاوت که شما آنها را به داخل منزل آورده و پرورش می دهید.

 

گیاهان آپارتمانی

 

    این سبک از گیاهان داخل سالنی از یک بهار (و پاییز) تمیز قدردانی می کنند.

 اگر سوراخهای ریز برگهای آنها توسط گرد و غبار مسدود شود ، گیاهان به اصلاح  نمی توانند "نفس بکشند" ، بنابراین  پاک کردن آنها با پارچه مرطوب هر چند وقت یکبار امری بسیار مهم تلقی می شود .  

این مورد در خصوص گیاهان برگ مو صدق نمی کند چون که به طور کلی از نشستن آب بر روی برگ هایشان متنفر هستند.

با اندکی دیزاین داخلی می توانید به آنها کمک کنید تا بهترین ظاهر را داشته باشند نکته بسیار مهم این است که فقط زنده نگه داشتن آنها کافی نیست - گیاهان داخل خانه وقتی درست به نمایش در می آیند که واقعاً به آن ها اهمیت داده شود.

طراحی داخلی

 روش های زیادی برای جمع آوری گیاهان ارزان قیمت وجود دارد.

جین رز لوید ، متخصص باغبانی صدها گیاه را در طی شش سال گذشته جمع آوری کرده و نشان داده است که چگونه می توان این کا را انجام داد.  

شما می توانید گیاهان را به صورت رایگان پرورش دهید با استفاده از برخی مواد اولیه و دانش فنی ، می توانید نحوه تکثیر گیاهان را بیاموزید. با کمی برگ از یک گیاه ، می توانید گیاه دیگر را رشد دهیدکه به این عمل قلمه زدن گفته می شود. از سوی دیگر چیزی تحت عنوان نگهداری تعداد گیاه بیش از حد وجود ندارد.

جورجا تامسون در یک خانه مشترک با بیش از 1000 گیاه زندگی می کند و این نشانه ای از علاقه وی به گل و گیاه می باشد. 

این دانشجوی طراحی داخلی ، که با چند گیاه اساسی شروع کرده است ، می گوید صدها گیاه زندگی او را تسخیر نکرده اند و می گوید "تنها در زمستان هفته ای یک بار گیاهانم را چک می کنم ، و در تابستان چهار تا پنج بار در هفته آنها را بررسی می کنم. این کار فقط نیم ساعت یا 40 دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

آبیاری گیاهان آپارتمانی

 

به اشتراک گذاشتن مراقبت از گیاهان می تواند مشکل ساز باشد.درست انجام دادن  روال آبیاری کلیدی برای هم خانه های خود (plants)بسیار مهم است.یکی از معتبرترین روش ها برای بررسی اینکه آیا گیاه قبلاً آبیاری شده است  یا خیر ؟

به این صورت است : شما به راحتی انگشت خود را داخل گلدان قرار می دهید و اگر با مخلوط گلدان مرطوب بیرون بیاید ، گیاه آب کافی دارد. اگر کاملا خشک باشد ، زمان خوبی برای آبیاری است. به عنوان نکته پایانی در نظر داشته باشید که در زمان مسافرت حتما آن ها را به شخص دیگری جهت مراقبت های لازمه بسپارید.

برای کسب اطلاعات و مشاوره در رابطه با محصولات با شماره 09121773152 تماس حاصل نمایید.

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.